DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC 3m OM2

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaDigitus
TootekoodDK-2533-03
Garantii 2 aastat
Hind (km-ta)7,00 €
Hind8,40 €
Tarne poodi3-5 tp
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
Pikkus:
3 m
Juhtmete tüüp:
multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)
Pistiku 1 tüüp:
LC duplex
Pistiku 2 tüüp:
LC duplex
Max edastuskiirus:
1 Gb/s
Värv:
oranž

Saada toode sõbrale