DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / SC 1m

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaDigitus
TootekoodDK-2532-01
Garantii 2 aastat
Hind (km-ta)6,58 €
Hind7,90 €
Tarne poodi3-5 tp
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
Pikkus:
1 m
Juhtmete tüüp:
multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)
Pistiku 1 tüüp:
LC duplex
Pistiku 2 tüüp:
SC duplex
Max edastuskiirus:
1 Gb/s
Värv:
oranž
Netokaal:
0.05 kg

Saada toode sõbrale