DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / ST 1m

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaDigitus
TootekoodDK-2531-01
Garantii 2 aastat
Hind (km-ta)6,58 €
Hind7,90 €
Tarne poodi3-5 tp
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
Pikkus:
1 m
Juhtmete tüüp:
multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)
Pistiku 1 tüüp:
LC duplex
Pistiku 2 tüüp:
ST duplex
Värv:
oranž
Netokaal:
0.478 kg

Saada toode sõbrale