BlueOptics F5-UPG-SFP-R Network transceiver module fiber optics 1250 Mbit/s 850 nm (F5-UPG-SFP-R-BO)

BLUEOPTICS F5-UPG-SFP-R-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS F5-UPG-SFP-R-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodF5-UPG-SFP-R-BO
Hind50,50 €
Hind (km-ta)41,39 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
1250 Mbit/s
Interface type:
SFP
Multi-mode fiber (MMF) supported:
Yes
Fiber optic connector:
LC
SFP transceiver standard:
SX
Maximum transfer distance:
550 m
Wavelength:
850 nm
Tx wavelength (max):
850 nm
Rx wavelength (max):
850 nm
Fiber ethernet cabling technology:
1000BASE
Digital Diagnostics Monitoring (DDM):
Yes
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Number of products included:
1 pc(s)
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale