compatible Intel E40GQSFPLR-MPO BlueOptics© BO25K13910D QSFP Transceiver, MPO/MTP, 40GBASE-PLR4, Singlemode Fiber, 1310nm, 10KM, 0°C/+70°C (E40GQSFPLR-MPO-BO)

BLUEOPTICS E40GQSFPLR-MPO-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS E40GQSFPLR-MPO-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodE40GQSFPLR-MPO-BO
Hind296,09 €
Hind (km-ta)242,70 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
40000 Mbit/s
Interface type:
QSFP
Single-mode fiber (SMF) supported:
Yes
Fiber optic connector:
MTP/MPO
SFP transceiver standard:
PLR4
Maximum transfer distance:
10000 m
Tx wavelength (max):
1310 nm
Rx wavelength (max):
1310 nm
Ethernet LAN:
Yes
Ethernet interface type:
40 Gigabit Ethernet
Fiber ethernet cabling technology:
40GBASE
Product colour:
Silver
Form factor:
QSFP
Hot-Plug support:
Yes
Hot-swap:
Yes
Easy to install:
Yes
Mean time between failures (MTBF):
1000000 h
Brand compatibility:
Intel
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Weight:
40 g
Package weight:
50 g
Sustainability certificates:
CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS
Compliance certificates:
CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS
Sustainability compliance:
Yes
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale