Compatible Korenix SFPGSXD-W BlueOptics© BO05C856S5D SFP Transceiver, LC-Duplex, 1000BASE-SX, Multimode Fiber, 850nm, 550 Meter, DDM, 0°C/+70°C (SFPGSXD-W-BO)

BLUEOPTICS SFPGSXD-W-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS SFPGSXD-W-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodSFPGSXD-W-BO
Hind50,50 €
Hind (km-ta)41,39 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
1250 Mbit/s
Interface type:
SFP
Fiber optic connector:
SFP
SFP transceiver standard:
SX
Wavelength:
850 nm
Tx wavelength (max):
850 nm
Rx wavelength (max):
850 nm
Fiber ethernet cabling technology:
1000BASE
Product colour:
Silver
Housing material:
Metal
Input voltage:
3.3 V
Maximum operating temperature:
70 °C
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Storage temperature (T-T):
-40 - 85 °C
Weight:
2 g
Number of products included:
1 pc(s)
Package weight:
3 g
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale