Compatible wheelware QSFP-40G-PLR4 BlueOptics© BO25K13910D QSFP Transceiver, MPO/MTP, 40GBASE-PLR4, Singlemode Fiber, 1310nm, 10KM, 0°C/+70°C (QSFP-40G-PLR4-RW-BO)

BLUEOPTICS QSFP-40G-PLR4-RW-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS QSFP-40G-PLR4-RW-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodQSFP-40G-PLR4-RW-BO
Hind296,09 €
Hind (km-ta)242,70 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
40 Mbit/s
Interface type:
QSFP
Single-mode fiber (SMF) supported:
Yes
Fiber optic connector:
MTP/MPO
Maximum transfer distance:
10000 m
Wavelength:
1310 nm
Tx wavelength (max):
1310 nm
Rx wavelength (max):
1310 nm
Ethernet LAN:
Yes
Ethernet interface type:
40 Gigabit Ethernet
Fiber ethernet cabling technology:
40GBASE
Mean time between failures (MTBF):
1000000 h
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Weight:
40 g
Number of products included:
1 pc(s)
Manual:
No
Package weight:
50 g
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale