Compatible Waystream SFP-100BASE-FX-1310 BlueOptics© BO05A13602D SFP Transceiver, LC-Duplex, 100BASE-FX, Multimode Fiber, 1310nm, 2KM, DDM, 0°C/+70°C (SFP-100BASE-FX-1310-BO)

BLUEOPTICS SFP-100BASE-FX-1310-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS SFP-100BASE-FX-1310-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodSFP-100BASE-FX-1310-BO
Hind58,50 €
Hind (km-ta)47,95 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
155 Mbit/s
Interface type:
SFP
Maximum transfer distance:
2000 m
Tx wavelength (max):
1310 nm
Rx wavelength (max):
1310 nm
Ethernet LAN:
Yes
Copper ethernet cabling technology:
100BASE
Product colour:
Aluminium
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Weight:
20 g
Number of products included:
1 pc(s)
Package weight:
30 g
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale