compatible HPE AJ834A BlueOptics Duplex LWL Patchkabel, LC-UPC/LC-UPC beige, 1 Meter, Multimode, G50/125µm OM3, input attenuation: under 0.2dB, brand fiber, Ceramics Ferrule, with. measurement protocol (AJ834A-BO)

BLUEOPTICS AJ834A-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS AJ834A-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodAJ834A-BO
Hind33,60 €
Hind (km-ta)27,54 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Cable length:
1 m
Fibre optic type:
OM3
Connector 1:
2x LC
Connector 2:
2x LC
Connector 1 gender:
Male
Connector 2 gender:
Male
Product colour:
Aqua colour
Jacket material:
Low smoke zero halogen (LSZH)
Full duplex:
Yes
Core diameter:
50 µm
Cladding diameter:
125 µm
Fiber mode structure:
Multi-mode
Wavelengths supported:
850 nm
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale