Compatible Chelsio SRCABLE1M BlueOptics Duplex LWL Patchkabel, LC-UPC/LC-UPC beige, 1 Meter, Multimode, G50/125µm OM3, input attenuation: under 0.2dB, brand fiber, Ceramics Ferrule, with. measurement protocol (SRCABLE1M-BO)

BLUEOPTICS SRCABLE1M-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS SRCABLE1M-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodSRCABLE1M-BO
Hind33,60 €
Hind (km-ta)27,54 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Cable length:
1 m
Fibre optic type:
OM3
Connector 1:
LC
Connector 2:
LC
Connector 1 gender:
Male
Connector 2 gender:
Male
Product colour:
Beige
Jacket material:
Low smoke zero halogen (LSZH)
Connector polish type:
UPC
Full duplex:
Yes
Cladding diameter:
125 µm
Insertion loss:
0.2 dB
Connector material:
Ceramic
Cable weight:
0.02 kg/km
Package weight:
20 g
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale