BlueOptics J9152A-BO Network transceiver module fiber optics 10000 Mbit/s SFP+ (J9152A-BO)

BLUEOPTICS J9152A-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS J9152A-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodJ9152A-BO
Hind99,70 €
Hind (km-ta)81,72 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
10000 Mbit/s
Interface type:
SFP+
Multi-mode fiber (MMF) supported:
Yes
Fiber optic connector:
LC
SFP transceiver standard:
LRM
Maximum transfer distance:
220 m
Tx wavelength (max):
1310 nm
Rx wavelength (max):
1310 nm
Ethernet LAN:
Yes
Fiber ethernet cabling technology:
10GBASE
Digital Diagnostics Monitoring (DDM):
Yes
Product colour:
Nickel
Brand compatibility:
HP
Compatible products:
HPE J9152A
Certification:
CE, FCC, ISO9001
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Weight:
20 g
Package weight:
30 g
Sustainability certificates:
RoHS
Compliance certificates:
RoHS
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale